🔍

LODFIBER 300 M ST-ST odkryty pancernych jednomodowy 12 nici kabel światłowodowy Patch przewód 9/125

LODFIBER 300 M ST-ST odkryty pancernych jednomodowy 12 nici kabel światłowodowy Patch przewód 9/125
US $770.00/ Sztuk
US $770.00
Aktualizacja :
Sprzedawca :
ID Produktu: 32886958145
✄ Sprawdź rabat
☑ Szczegółowy produkt

Opisy Produktów

Buy Cheap LODFIBER 300 M ST-ST odkryty pancernych jednomodowy 12 nici kabel światłowodowy Patch przewód 9/125 directly from Chinese Suppliers. Enjoy the following benefits: ✓ Free Shipping Worldwide! ✓ Limited Time Sales! ✓ Easy Return

LODFIBER,300,M,ST-ST,odkryty,pancernych,jednomodowy,12,nici,kabel,światłowodowy,Patch,przewód,9/125